ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Kur'an'a savaş açan Mustafa Öztürk'e Tepkiler artıyor

Kur'an'a savaş açan Mustafa Öztürk'e Tepkiler artıyor

Tarih 25 ?ubat 2020, 01:32 Editör Yönetici

Mustafa Öztürk'ün yeni çıkan bir videosu üzerine

Kur’an’ı tartışmaya açarak kendi kıt akıllarıyla tartıp Kur’an’ı inkar etme yoluna giden ilahiyatçılar artık kendilerini gizlemeden Kur’an’a açıkça saldırıyorlar.

Bu haber 2379 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA ÖZTÜRK

Kur'an Hz. Peygamber ve Kavmi İçin Öğüt Değil Mi? Mustafa öztürk'e cevap..

Kur'an Hz. Peygamber ve Kavmi İçin Öğüt Değil Mi? Mustafa öztürk'e cevap.. Kur'an Hz. Peygamber ve Kavmi İçin Öğüt Değil Mi? Mustafa öztürk'e cevap..

PROF. MUSTAFA ÖZTÜRK KENDİ SAPIKLIĞINI İLAN ETTİ

PROF. MUSTAFA ÖZTÜRK KENDİ SAPIKLIĞINI İLAN ETTİ APAÇIK KURAN'A VE PEYGAMBERİMİZE HAKARET EDERCESİNE SAÇMALAYAN BİR SAPKININ HAZİN SONU..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign