ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Erol Tangut'un Sitemize İftira ve Tehditli Mesajı..

Erol Tangut'un Sitemize İftira ve Tehditli Mesajı..

Tarih 27 Mayys 2018, 05:41 Editör Yönetici

Erol Tangut'un İftira ve Tehditli Mesajı..

Ekleme 18.06.2018 - Web sitemize gelen mesaj:

GönderenMuhammet
KonuErol Tangut
E-Postauzun*****@gmail.com
Tarih15 Haziran 2018, 14:31
IP******
MesajErol tangut 03.06.2018 tarihinde Tutuklu yargilanmak uzere sincan cezaevine atildi. Istismar suçu. Hala orda mahkemesi gorulmemis. Fakat cikarim kimseye duyurmayin sizdirmayin itibarım gitmesin hesabi ile bunu medyadan gizliyorlar. Bilginiz olsun


Erol bey zahmet edip sitemize iftira, hakaret, fitne dolu mesaj yollamış, mesajı olduğu gibi yazı sonuna ekledik. Gönderilen ip adresi vs. gibi bilgiler elimizde, zaten sosyal medya hesabından da yayınlamıştır.

 "Sözde ilmi karakter", ahmak, iftiracı diyerek AŞAĞALAMAYI VE İFTİRAYI asıl bizlere yaptığını göremeyecek kadar gözleri kapanmış.

Yazısına bizim muska sattığımızı söylüyerek iftira ile başlamış, bu mesajıyla aslında kendisinin ne kadar kibir dolu ve fitneci olduğunu bir kez daha ifşa etmiş oldu. Mesajına binaen maddeler halinde kısaca cevaplayalım..

1- Yaptığı işlemin İslam'da yeri olmadığını söyledik, döverek vurarak nerede böyle bir uygulama var, bunun din dışı olduğunu söylüyoruz, aksi bir delil var ise kaynaklarıyla göstersin bize. Yaptığı işlemlere hangi dini bir kurumdan ehliyet, İZİN almış veya hangi resmi kurumlar müsadesi ile "kendi söylemiyle" musallat tedavisi yapıyor, bir açıklasın hele... VE EN ÖNEMLİSİ; Giriştiği resmi suçu kendi ifadesi ile şöyle ele veriyor ki, zaten videolarında bolca mevcut.. Kendisini, devletimiz bünyesinde nice emekler ile yetişen ve sonrasında devletimizin verdiği yetkiler ile resmi görevlerini yapan doktorlarımız ile kıyaslaması bu adamın kendini nerelerde gördüğünün ispatıdır. Yaptığı kıyasın kendi suçunu ifşa etme garabeti olduğunu, göremeyecek kadar aciz birisi.. 

İnsan Allah'tan korkar diyeceğiz ama korksa bunları yapmazdı, bir kız çocuğunun vurarak sırtını morartıp ve daha nice İslam ve tıp dışı uygulamalar ile musallat tedavi yetkisini resmi ve ilmi olarak nereden aldın? Bir açıkla..

2- Bu maddede ise bize attığı iftira, suçlamalardan var. Bahsettiği uygulamaların hangisini biz kişisel veya web sitemiz olarak yapıyoruz delilleri ile ortaya koymayan en adi yalancıdır.. Bunlar suç unsuru olarak not alıyoruz..

3- Yine bizlere iftira atmış, biz kimseyi ne tekfir ettik, nede cahillikle suçladık. Biz Kuran ve Sünnet ışığında konuşuyoruz. Kendisi kendi icad ettiği ve ne dinen, ne resmen bir karşılığı olan uygulamalar ile insanların parasını alıyor, daha buna cevap veremiyor. Yaptığı saçma sapan kıyaslamalar ile kendini doktorlarla bir tutuyor, haydi o zaman Diyanetten ve Sağlık bakanlığından yetkililer ile yaptığı saçma sapan uygulamaları incelemeye açalım, bakalım altından neler çıkacak..

Bu aralar özel işlerimizden dolayı bunlarla fazla uğraşamıyoruz, büyüklerimizin desteği ile bünyesinde tanınmış araştırmacı yazarlarında olduğu bir dernek kurma projemiz var, ümmeti Muhammedin faydası için inşaAllah bu gibi tiplerle daha yakından ilgileniriz o zaman..

Birde tehdit etmiş Erol bey bizi, mahkemeye verecekmiş, hangi yüzle verecek acaba, kendi yaptıklarını ve bize gönderdiği mesajdaki suçları görmeyecek kadar basireti kapanmış bir adam, adam Cumhurbaşkanını tenkid ediyor, sen acaba hangi makamdasın kendine yapılan tenkidi dahi kaldıramıyor, Allahu Teala bunun gibileri ıslah etsin.. Hiç bir ilmi cevap veremiyip, ben insanlara tövbe ettiriyorum, musallat tedavisi vs. yapıyorum gibi cümlelerin altına sığınmak seni girdiğin veballerden kurtaramaz...
Hukuk danışmalarımızla konuyu görüşüp, hukuki haklarımızı gizli tutmak kaydıyla, gönderdiği iftira, hakaret dolu mesajı olduğu gibi yayınlıyoruz..


Gönderen    EROL TANGUT
Konu    hakkımdaki yazınız
E-Posta    s***********@hotmail.com
Tarih    26 Mayıs 2018, 14:13
IP    78.178.***.***
Mesaj   

MUSKA SATIŞLARINIZ MI DÜŞTÜ ULEN? YUKARIDAKİ SİTEDE İLK CÜMLESİNE KİBİR VE AŞAĞILAMA İLE "Aslında bu şahsı web sitemize eklemeye değer bulmuyorduk," cümlesi ile başlayıp münafıkların şahsıma yaptığı iftira cümleleri ile yazısını tamamlayan, şahsımın danışanlardan verdiğim hizmet mukabilinde aldığım ücreti dillendiren, KUR'AN VE SÜNNETE TEK MUHALİF TARAFIMI GÖSTEREMEYEN ve paylaşımın altına da on sene önce münafıkların hücumu ile yaşadığım tutuklanma ki BERAAT ETTİĞİM BİR DAVADIR.. onun linkini kopyalayıp koyan ve şahsımı videolarında bayanlara dokunuyor diyerek suçlayan sözde İLMİ karakterlere AHMAK VE İFTİRACIYA CEVAP VERMEME KAİDEMİ ÇİĞNEYEREK VERDİĞİM CEVABIMDIR..

1-) Eski seanslarımda bayanları tutmak veya el sürmek: Sayın sözde ilmi karakter; Sen hiç eşini doğuma getirdiğinde bayan doğum doktoru bulamadığında sevgili eşinin en mahrem noktalarını el ile muayene ettiriyorsun da bir kişinin yaşadığı musallat nedeni ile dünya ve ahiretini mahfetmeye çalışan negatif enerjinin tesbiti noktasında onu kontrol için tutmamızın ve dokunmamızın İSLAM''DA "ZARURET HARAMI HELAL EDER" kaidesinin içerisine girdiğini algılayamayacak bir cehalet ile neyin fetvasını veriyorsun? Ve hangi İLİM ile konuşuyorsun.

2-) Rukye ile cin çıkarıyoruz, muska ile cin çıkarıyoruz, hüddam ile cin çıkarıyoruz yalanları ile YANMAZ KEFEN, KORUNMA MUSKASI, OKUNMUŞ SU, PEYGAMBER AYAK İZİ, HÜDDAMLI HADİMLİ HOCA diyerek yıllarca bu milleti kandıran, aldatan, dolandıran ve milletin milyarlarca parasını almakla yetinmeyip MİLLETİN FAKİR FUKARAYA, GARİP GURABAYA VERMESİ GEREKEN ZEKATI TOPLAYIP KENDİNİZE SERVET YAPARKEN UTANMIYOR MUSUNUZ? Benim 3 seansta aldığım bin liradır ve verdiğimiz uygulamaları yapmasına rağmen sorununu çözemediğimiz insanlara iade ettiğimiz ücreti dillendirebildin?

3-)Her zaman yaptığınız ve kendiniz haricinde herkesi itikadı bozuk, cahil, kafir, münafık yakıştırması ile "KALPLERDE OLANI SADECE ALLAH BİLİR" hükmünü gözardı ederek ahmaklıkta tavan yapan kibriniz ile keşke hatalarınızı görebilseydiniz; Erol Tangut'un insanlara sadece TÖVBE VE DUA DERSİ verdiğini farkederdiniz.. sizlere fazla söz söylemek ve sizin zihniyetinize zaman harcamak bana göre bir israftır..

SİZLER ÇIKARDIĞINIZ FİTNE İLE VE İFTİRALAR İLE KUR'AN VE SÜNNET'TEKİ YERİNİZ BELLİDİR. OKUYUN KUR'AN'DAKİ FİTNE ÇIKARANLARIN HÜKÜMLERİNİ VE RASULÜLLAH ASV 'IN FİTNE İLE İLGİLİ HADİSLERİNİ. SİZLER ÇOK OKUMAK İLE Mİ KİBİRLENİYORSUNUZ. O HALDE RASULÜLLAH ASV EFENDİMİZİN OKUMA YAZMASI YOKTU VE KUR'AN'I KERİM ONA GELDİ.. ETRAFINDAKİ BİR ÇOK SAHABİ DE KUR'AN'DAN VE RASULULLAHIN HAYATINDAN ÖRNEK ALARAK İSLAMİYYETİ YAŞADILAR.. HİÇBİRİ BEN ULEMAYIM BEN ALİMİN DİYE YÜZLERCE KİTAP OKUDUM DİYE DE KİBİRLENMEDİ. EY İFTİRA VE FİTNEYE KUR'AN VE SÜNNET DİYEN KİTAP TAŞIYAN EŞŞEKLER; KUR'AN VE SÜNNET YOLU DÜMDÜZ BİR YOLDUR. O YOLDA NE BİR ÇIKINTI NE DE BİR ÇUKUR DA YOKTUR. KUR'AN VE SÜNNET İLMİ İSE BİR SU GİBİDİR.. KİŞİLERİN İSTİDATLARI BOZUK OLUNCA FARKLI NETİCELER ÇIKAR. NİTEKİM KİMİ İLİMLE KİBİR YAPIP SIRTINA YÜKLEDİĞİ KİTAPLAR ONU CEHENNEME ODUN TAŞIYAN BİR MERKEP YAPARKEN. KİMİ İNSANI DA MARİFETULLAH VE MUHABBETULLAH DERYALARINDA GEZDİREN GAYET GÜVENİLİR BİR SEFİNE-İ RABBANİYYE HÜKMÜNE GEÇER..

Sayik Erol Tangut HAKKIMDAKİ YAZI 24 SAAT İÇERİSİNDE KALKMAZ İSE HAKKINIZDA DAVA AÇACAĞIM.

***************************

Site not:

Erol Tangut ya iftiralarından tövbe et yada cesaretin varsa Cübbelli hocanın duasına amin de.. Bu iftiraları atıp, bu duaya amin diyenin Allah'tan korkusu yoktur.

Cübbeli Ahmet hocamızın yanmaz kefen vs. gibi iftiralara, çarpıtmalara yaptığı açıklamaları ve bedduaları aşağıda ki linkten dinleyebilirsiniz...

Bu haber 4871 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
SAYİK EROL TANGUT

İnternette Dolaşan Cinci Rukyeci Medyum Sayiklere Dikkat

İnternette Dolaşan Cinci Rukyeci Medyum Sayiklere Dikkat İnternette Dolaşan Cinci Rukyeci Medyum Sayiklere Dikkat

Erol Tangut Hakkında Kısa bilgi

Erol Tangut Hakkında Kısa bilgi Erol Tangut Hakkında Kısa bilgi

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign