ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Tarih 08 ?ubat 2018, 09:17 Editör Yönetici

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Kardeş sitelerden ihvanlar.net'in yayınladığı yaıyı bizde yayınlıyoruz ve diyoruz ki, tehditle, şantajla bize gelmeyin, kaynaklar sahih delillerle gelin, lakin sahih kaynak ve delillerden beri fikir ve görüşlerinizi savunursanız o zaman gelen tenkitleride adam gibi kabul edeceksiniz..

İşte yazıları:

 Değerli takipçilerimiz,

   Yayınladığımız hiçbir yazıda delilsiz bir şekilde, varsayım ve dedikodularla kimseyi bir şeylerle itham etmedik. Birisini tenkit ederken onun kendi kanalları veya kitapları aracılığı ile insanlara ulaştırdığı materyali ele aldık.

TAHAMMÜLSÜZLÜK…

   Nureddin Yıldız hakkında da yanlış görüş ve ifadelerini tenkit amacıyla bir kaç yazı yayınladık.

   Bu yazılardan en son olan “İbn-i Teymiyye’nin yolundan gitmenin neticesi: Nureddin Yıldız” başlıklı yazımız başka bir siteden alıntıydı. 

   Daha önce de bazı yazılara ihtar çeken Nureddin Yıldız’ın (bir erkek ve bir kadın olan) avukatları bu yazıyı da “gerçeği yansıtmadığı” ve “kişilik haklarının ihlali” gerekçesiyle kaldırılmasını aksi takdirde hukuki yola başvrulacağı gibi tehditvari mesaj çektiler.

   Hakaret, küfür, alay yok… Nasıl bir kişilik hakkı ihlali oluyor?

   Yazı kendi beyanları ve verilen cevaplardan oluşuyor… Nasıl gerçeği yansıtmıyor?

   İhtarı çeken avukatlara “yazının neresinde kişilik haklarını ihlal var, buyurun gösterin” dediğimiz halde hiçbir cevap veremediler. Muhtemelen yazıyı da okumadılar. Yıldız’ın taraftarı oldukları için de “gerçekleri yansıtmadığı” gibi bir gerekçe ortaya koyuyorlar.

   Ve Tehditvari diyoruz çünkü bunu sadece bize yapmıyorlar.

KİTABI TOPLATIRIZ TEHDİDİ

   Daha önce de Harun Çetin Hocaefendi’nin yazdığı ve Nureddin Yıldız’ın yanlış görüşlerini delilleriyle çürütüp Nureddin Yıldız’ın düşünce yapısını ortaya koyduğu kitabını da “toplatmakla” tehdit etmişler ancak birşey yapamamışlardı.

Kitabı BURADAN temin edebilirsiniz

HAKK DİNİN BATIL GÖRÜŞLERİNE CEVAP KİTABI

Aynı şekilde bu kitap da Nureddin Yıldız’ın söylem ve iddialarını deşifre edip cevap veren güzel bir çalışma. BURADAN temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDEN KORKUYORSUNUZ?

   Nureddin Yıldız avukatlarına bu şekilde talimat mı veriyor yoksa avukatlar üzerlerine vazife alıp heryere bu şekilde ihtar çekip caydırmaya mı çalışıyorlar bilemiyoruz.

   Lakin, tenkitlerden korkulduğu çok aşikar.

   Eleştiriye tahammülsüzlük ortada.

   Soruyoruz:

   Şayet haklı bir dava güdüyorsanız neden tenkitlerden korkuyorsunuz? Yok, davanız batıl da bunun deşifre olacağını düşünüyorsanız neden batıl bir dava güdüyorsunuz?

   Batıl da olsa bir dava adamıysanız size yapılan tenkitleri ortadan kaldırmaya değil cevap vermeye gayret edersiniz. Fakat böyle bir durum gözükmüyor maalesef.

HÜSN-Ü ZANNIMIZ BİTMİŞTİR

   Diriliş Buluşmalarında vahdet adına konuşmasını yayınlayıp birlik beraberlik görüntüsünün altına imza atmak istemiştik.

   Fakat bu muamele durumun çok farklı olduğunu ortaya koyuyor.

   Biz bahse konu bu yazıyı sitemizden kaldırdık. Ama görüşlerini deşifre etmeye devam edeceğiz.

www.ihvanlar.net

 

Bu haber 6218 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
NUREDDİN YILDIZ

NUREDDİN YILDIZ, Ehlisünnet değildir

NUREDDİN YILDIZ, Ehlisünnet değildir NUREDDİN YILDIZ’ı Seyretmeyiniz, Kitaplarını/Yazılarını Okumayınız, İtibar Etmeyiniz…

Nureddin Yıldız Hakkında İsmailağa'dan Açıklama Geldi

Nureddin Yıldız Hakkında İsmailağa'dan Açıklama Geldi Nureddin Yıldız'ın Mahmud Efendi Hazretlerimiz Üzerinden Câmiamıza Yönelik Tezvîrâtına Dair Zarûrî Bir Açıklam...

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign