ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Ne oldu.! Nurettin YILDIZ Hoca Efendi.?

Ne oldu.! Nurettin YILDIZ Hoca Efendi.?

Tarih 06 Kasym 2016, 01:39 Editör Yönetici

Mustafa İslamoğlu ve Nureddin Yıldız'ın birlikteliğinin bir deşifresi daha..

Hani Buhari ve Müslim gibi Kur'an-ı Kerim'den sonra tartışılamaz olan kaynaklarımıza zehirli dillerini uzatanlarla çay içtiğini Melekler görsün istemezdin. Hani selamı sabahı keserdin, menfaatiniz nerede ve nelerde kesişti de selam vermem dedikleriniz, tam zıt uçlardaymış gibi göründüğünüz halde aynı sofrada çayınızı doldurur oldu. Sen istesende istemesende gördük hoca efendi. Meleklerde gördü. Sen şimdi insani vazifem olan taziyeye gittim de dersin. Kıymetli alim Ahmet İSLAMOĞLU Hocaefendi'nin taziyelerini kabul edecek babasının tabutu başında vasiyetini okuyan Bahauddin İSLAMOĞLU varken, şeytanım kadar sevmem buyurduğu Mustafa İSLAMOĞLU'nu niçin tercih ettin.

Yoksa! iman şartı olan kadere imanı inkar etmekdemi uzlaştınız?

Yoksa! tartışılmasını caiz görmediğiniz sahihaynı mı tartıştınız?

Yoksa Adem'in (aleyhisselam) olmayan babasını mı buldunuz?


Ömrü olan daha nice çelişklerinizi görecek Allah'ü Teala bilir. Uyan! Müslüman birçok Ayet-i Kerimesinde uyanık olun buyuran Allah'ü Teala'nın kitabı ile uyan Rasülullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)efendimizin yoluna tabi omakla uyan, iş işten geçmeden uyan, tabuta girmeden, kabire inmeden UYAN!

İşte video:
Alıntı: Kıyamder

Bu haber 16821 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
NUREDDİN YILDIZ

NUREDDİN YILDIZ, Ehlisünnet değildir

NUREDDİN YILDIZ, Ehlisünnet değildir NUREDDİN YILDIZ’ı Seyretmeyiniz, Kitaplarını/Yazılarını Okumayınız, İtibar Etmeyiniz…

Nureddin Yıldız Hakkında İsmailağa'dan Açıklama Geldi

Nureddin Yıldız Hakkında İsmailağa'dan Açıklama Geldi Nureddin Yıldız'ın Mahmud Efendi Hazretlerimiz Üzerinden Câmiamıza Yönelik Tezvîrâtına Dair Zarûrî Bir Açıklam...

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign