ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri!

Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri!

Tarih 30 Temmuz 2017, 03:52 Editör Yönetici

Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri

Bu konuyu gündeme getirmemeye çalıştık. Çünkü gündem bu tartışma ile boğularak siyonist yahudi israil’in işgali, şerefsizliği ve adiliği perdeleniyor.

   Ancak onlarca sahneden şu sahne görülmeye değerdi.

   Hadis hakkında konuşan Caner Taslaman daha zayıf hadisin hükmünü bilmiyor. İşte sorun burada. Adam alanı olmayan yerde oynuyor. Bu adamla neyi tartışacaksınız?

   Sorduğu soruya ilmi ve akli cevap veriyorsun adam yine aynı nakaratı tekrarlıyor. Hani biraz samimiyet olsa: “ben bu hadisin böyle bir anlam içerdiğini bilmiyordum, bir araştırayım, bir bakayım, aslı nedir? sizin dediğiniz gibi midir?” der. 

   Daha önce belirttiğimiz gibi programın başında şunu sorsaydı “Kur’an diyorsunuz, Kur’an’dan birşeyler çıkarmaya çalışıyorsunuz, hangi Kur’an ilimlerini okudunuz?”

   Program başlamadan biterdi.. Evrimciyim diyen Kur’an ilimlerinden zerrece nasiplenmemiş felsefeci bir adamı muhatap alıp “ilim” merkezli bir tartışma yapmak saçmaydı. Ama oldu. Caner Taslaman’ın cehaleti tescillenmiş oldu.
Caner Taslaman Zayıf Hadisin Hükmünü Söyleyemedi

Bu haber 6424 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
CANER TASLAMAN

Caner Taslaman'a Soruyoruz! – Hüseyin Avni Hocaefendi

Caner Taslaman'a Soruyoruz! – Hüseyin Avni Hocaefendi Caner Taslaman'ın tosladığı münazara programından sonra, kendisine bir darbe de Hüseyin Avni Hocadan..

Caner Taslaman Gizli Yahudi Sebataycı mı?

Caner Taslaman Gizli Yahudi Sebataycı mı? Bir blog sitesinden alıntı yaptığımız yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign