ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Fethullah Gülen'i müctehid olarak gören Faruk Beşer

Fethullah Gülen'i müctehid olarak gören Faruk Beşer

Tarih 19 A?ustos 2016, 00:48 Editör Yönetici

Fethullah Gülen'i müctehid olarak gören Faruk Beşer

Fethullah Gülen’in en etkili diyalog faaliyetleri yaptığı dönemde ona destek veren Hayrettin Karaman’ı BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

  FET֒nün kanalı Mehtap Tv’de program yapan Faruk Beşer’in de Fethullah Gülen’i “bir müctehid” olarak gördüğü ve fıkhını anlamak adına bir de kitap kaleme aldığı ortaya çıktı.

   (Faruk Beşer son dönemde günah çıkarırcasına “aldandık ama uyandık” demiştir. Lakin bizler Fethullah Gülen hakkında uyarılar yaparken o müdafaa ediyor, kanallarında program yapıyordu. Samimiyetine nasıl inanalım?)

DİKKAT!  Halen satış listelerinde olan ve müstakil olarak Fetullah Gülen’i yüceltmek için yazılan kitapta okuyucuları FETÖ örgütüne yönlendiren ve “katılımda geç kalmayın” diyen Faruk Beşer, Fethullah Gülen’in müctehid olduğunu savunup kendisinin ilim kaynağının da Fethullah Gülen olduğunu açık açık ifade ediyor.

Bu haber 15473 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
FARUK BEŞER

Faruk Beşer'in Bize Mesajı ve Tasavvuf Çarpıtması

Faruk Beşer'in Bize Mesajı ve Tasavvuf Çarpıtması Faruk Beşer'in Bize Mesajı ve Tasavvuf Çarpıtması

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign