ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Alparslan Kuytul darbe öncesi: Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır

Alparslan Kuytul darbe öncesi: Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır

Tarih 24 Temmuz 2016, 17:27 Editör Yönetici

Neden ehli sünnet dışı görüşleri yayan kişi ve kuruluşlarla mücadele bu kadar önemli şimdi bari anlayın..


Küresel siyonist güçlerin ülkemizin ve ehli sünnet İslam'ın üzerine saldırılarının ip uçları bu videolarda.. Hiçbir destek almadan yaptığımız çalışmalara, gerekli kurumların sessiz kalmasıda, maalasef bu kurumların plana alet olduklarını göstermektedir. En son İran yanlısı Hilal Tv müdürünün başbakan danışmanı olduğunuda göz önüne alırsak ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz..
 
Darbeden önce yapılmış yeni bir konuşma… Yorumsuz… Rus uçağının düşürülmesi dönemindeki saçma açıklamalarını herkes gördü. BURADAN BAKABİLİRSİNİZ Mantıkda çakılmış birisi olduğu için şu açıklamaları manidar geldi bize. Çok ileri görüşlü müsün yoksa birileri kulağına mı üfürdü?Alparslan Kuytul darbe öncesi: Erdoğanın kalemi... paylaşan: ihvanlarnet

Bu haber 15114 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ALPARSLAN KUYTUL

ALPARSLAN KUYTUL KİME HİZMET EDİYOR?

ALPARSLAN KUYTUL KİME HİZMET EDİYOR? Genç Hoca: Alparslan Kuytul hakkında uzun zamandır takip ederek, gözlemleyerek vardığım sonucu sizlerle paylaşmak i...

KUYTUL EKRANLARDA TEKRAR DEŞİFRE EDİLDİ

KUYTUL EKRANLARDA TEKRAR DEŞİFRE EDİLDİ Süleyman Soylu'nun katıldığı bir program Kuytul tekrar deşifre edildi..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign