ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Alparslan Kuytul kendini rezil etti

Alparslan Kuytul kendini rezil etti

Tarih 07 Aralık 2015, 13:42 Editör

Alparslan Kuytul kendini rezil etti

Aynı konu, 3 farklı yaklaşım. Bir de işine gelmeyince “angajman Allah’ın kuralı mı” diye yorum yapıyor. Allah’ın hükmü gibi meseleleri istismar edilmesinin de açıkça bir göstergesi. İşine gelince hadi vur da görelim. Gelmeyince “Allah’ın kuralı mı?”

   Bir de Rus’u dost olarak görüp “neden aramızı açtınız” demesi nedir? Gavur’dan dost edinmek de nedir?

Bu haber 22110 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ALPARSLAN KUYTUL

Alparslan Kuytul darbe öncesi: Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır

Alparslan Kuytul darbe öncesi: Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır Neden ehli sünnet dışı görüşleri yayan kişi ve kuruluşlarla mücadele bu kadar önemli şimdi bari anlayın..

Alpaslan Kuytul ve Son Günlerde Yaşanan Olaylar Üzerine - Ebubekir Sifil

Alpaslan Kuytul ve Son Günlerde Yaşanan Olaylar Üzerine - Ebubekir Sifil Alpaslan Kuytul Hoca ve Son Günlerde Yaşanan Olaylar Üzerine

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign