ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Kanal 7'nin sitesi Haber7'nin Mehmet Okuyan Reklamı

Kanal 7'nin sitesi Haber7'nin Mehmet Okuyan Reklamı

Tarih 10 Aralık 2015, 08:25 Editör

Para için zehir yayılmasına örnek..

İslam'ın kutsal değerlerine ve dinamiklerine saldırarak adeta reformist harekatın öncülerinden olan Mustafa İslamoğlu reklamlarından sonra Mehmet Okuyan'ın da kitap reklamını yapan Haber7.com gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koydu. İster para için ister parasız yapsın bu reklamı birşey farketmez. İki türlüde zehir. Sözde muhafazakar geçinen Kanal 7 ve Haber7.com haber sitesi bu yaptıklarıyla girdikleri vebali çoğaltmaktan başka birşey yapmıyorlar.

Bizim web sitemize M. İslamoğlu, A. Bayındır, M. Okuyan gibilerinin herhangi bir reklamı için yüksek ücretler verdiklerini varsayalım, dönüp bakarsak biz dinimizi paraya satmış oluruz, böyle durumlardan ise Allah'a sığınırız.Mehmet Okuyan'la bilgilerden bazıları:


Bu haber 17357 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MEHMET OKUYAN

Mehmet Okuyan hırsızın eli kesilir diyen ayeti nasıl çarpıtıyor

Mehmet Okuyan hırsızın eli kesilir diyen ayeti nasıl çarpıtıyor Mehmet Okuyan ayeti nasıl çarpıtıyor ve tahrif ediyor işte bir örnek daha…

Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin

Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign