ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Meclis Raporu : Hizbullah'ı İran Kurdu

Meclis Raporu : Hizbullah'ı İran Kurdu

Tarih 12 Eylül 2012, 16:39 Editör Yönetici

Şia yanlısı bir yönetime geçen Hizbullah'ı İran'ın kurduğu resmi kayıtlara girdi.

Şia yanlısı bir yönetime geçen Hizbullah'ı İran'ın kurduğu resmi kayıtlara girdi. Bugün İran, Hizbullah ve Irak Başbakanı Nuri El Maliki şiaya mensubiyetlerinden dolayı bebek katili Esad rejiminin Suriye'de ki katliamlarına destek vermektedirler..

 TBMM Araştırma Komisyonu’na çeşitli kurum ve kuruluşlardan belge akışı devam ederken, Başbakanlık, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel

Müdürlüğü’nden Hizbullah raporları gönderildi.

İçişleri Bakanlığı’mn Hizbullah’a ilişkin raporunda İran vurgusu yapıldığı öğrenildi. Bakanlığın raporunda Hizbullah için iran’ın kurdurduğu ifadesi kullanıldığı kaydedildi.

Raporda, Hizbullah’ın, İran islam Devleti’nden ilham aldığı ve bölgedeki siyasi sosyal ve ekonomik yapıyı iyi kullandığı vurgusu yapıldı. Hizbullah’ın faaliyette bulunduğu süreçte, bin 392 eylem yaptığı belirtilen raporda, bunlardan 696′sımn öldürme, 434′ünün de yaralama olduğu kaydedildi. Raporda, Hizbullah’ın 45 adam kaçırma, 22 tehdit ve 25 yakma eyleminin olduğuna da yer verildi.

Kaynak: Sabah Gazetesi – 05.09.2012

Bu haber 19202 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ŞİA MEZHEBİ-İRAN

İRAN VE ŞİA GERÇEĞİ - ŞİİLERİN BATIL İNANÇLARI

İRAN VE ŞİA GERÇEĞİ - ŞİİLERİN BATIL İNANÇLARI İRAN VE ŞİA GERÇEĞİ - ŞİİLERİN BATIL İNANÇLARI (Sahabeye nasıl lanet ediyorlar)

TRT Ekranlarından Mezheplere Saldırı ve Şia'yı Kurtarma

TRT Ekranlarından Mezheplere Saldırı ve Şia'yı Kurtarma Pelin Çift İle Gündem Ötesi adlı program İsrail'in ve Vatikan'ın yapamadığını Devlet kanalından yapıyor..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign