ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
İran'cı yazar Atasoy Müftüoğlu, Şehit Ömer Halisdemir'i aşağıladı

İran'cı yazar Atasoy Müftüoğlu, Şehit Ömer Halisdemir'i aşağıladı

Tarih 17 Temmuz 2020, 11:50 Editör Yönetici

İran'cı yazar Atasoy Müftüoğlu, Şehit Ömer Halisdemir'i aşağıladı

Seneler önce sosyal medya da ehli sünnet ve tasavvuf karşıtı birileri ile tartışmalar yaparken, bu kişilerin profillerini incelediğim de bu adamın yazılarını vs paylaştıklarını görmüştüm. Bunların için de din kültürü öğretmenleri de vardı. Sonradan biraz araştırdığımda bu adamın pek müspet biri olmadığını anladık.

Özellikle hükümette etkili birilerinin de desteğini alan bu kişi, ilahiyatlarda vs etki  göstermeye çalışıyor. Hükümet içerisinde ki irancı kanadın akıl hocalarından biri. Daha önce de birkaç yazı eklemiştik bu kişi hakkında, ama bu son ifadeleri bu modernist, irancı kesimin zihin yapısını ele veriyor. Ömer Halisdemir gibi bir şehidimiz için sarf ettiği sözler yenilir yutulur değil. İşte biz böyle zihniyetlerle mücadele ediyor ve deşifre edip, iyiliği emret kötülükten sakındır amelini yerine getirmeye çalışıyor..

İşte videolar..



Bu haber 1901 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit




ATASOY MÜFTÜOĞLU

ATASOY MÜFTÜOĞLU'NUN TEMELİ YANLIŞ DOĞRU SÖZLERİ!

ATASOY MÜFTÜOĞLU'NUN TEMELİ YANLIŞ DOĞRU SÖZLERİ! ATASOY MÜFTÜOĞLU'NUN TEMELİ YANLIŞ DOĞRU SÖZLERİ!

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign