ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Fatih Nurullah'a Hz. Muaviye Hakkında Cevap

Fatih Nurullah'a Hz. Muaviye Hakkında Cevap

Tarih 09 ?ubat 2018, 21:08 Editör Yönetici

Fatih Nurullah'a Hz. Muaviye Hakkında Cevap

YAVUZ SELİM GENÇLİK DERNEĞİ AÇIKLAMAASI !!!

Uşşakî Şeyhi olduğunu iddia eden Fatih Nurullah isimli şahıs, kendilerine ait bir tv'de Hz. Muaviye'ye (ra) "Halife Hz. Ali'ye baş kaldırışı ictihadî değildir" diyerek hemde alay ederek fasık olduğunu iddia etmesi üzerine ve bu iddiasını asılsız isnad ile "et-Taftazâni'de içtihad değildir diyor" diyerek et-Taftazâni hz.ne dayandırmasına karşı et-Taftazâni'nin eserinden nakil yaparak cevab vermiştik. "et-Taftazani de tüm ehli sünnet ulâma gibi 'içtihad' diyor" demiştik. Fakat kendisi yine, yeni bir programda bizim paylaşımımızı ekrana getirerek "sizde 'baği' diyorsunuz bizde 'baği' diyoruz, söylediğimizin arasında fark yok" deyip paylaşımımızda yer alan et-Taftazâ'ni hazretlerinin beyanlarının devamını okumayarak konuyu saptırmıştır. Paylaşımımızda altı çizili olan satırlarda görüldüğü üzere söylediğimiz şey aynı değildir. et-Taftazâni'nin ve tüm ehli sünnet ulâmanın ittifâkı üzerine "Hz. Muaviye'nin baş kaldırışı içtihadî'dir fakat tabiki içtihâdında hata etmiştir. Bu önemli bir farktır. İçtihad değildi diyen şia'nın bir kısmı Hz.Muaviye ve yanındaki 10 bin sahabeyi fasıklıkla bir kısmı da kafirlikle itham etmektedir. Hâşâ..! Fatih Nurullah bey sözün nereye gittiğine dikkat etsin.

Bu konuda ilmî reddiyelerimiz devam edecektir.



Bu haber 3257 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit




FATİH NURULLAH UŞŞAKİ

Fatih Nurullah Cinsel İstismardan Tutuklandı

Fatih Nurullah Cinsel İstismardan Tutuklandı Sahte tarikat şeyhi Fatih Nurullah, 12 yaşındaki kızı istismardan tutuklandı

Fatih Nurullah adındaki şahsa Dikkat!

Fatih Nurullah adındaki şahsa Dikkat! Fatih Nurullah adındaki şahsa Dikkat!

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign