ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Mustafa İslamoğlu Operasyonda Şehit olanlara dil uzattı Yetkilileri hedef aldı

Mustafa İslamoğlu Operasyonda Şehit olanlara dil uzattı Yetkilileri hedef aldı

Tarih 09 Şubat 2018, 20:55 Editör Yönetici

Mustafa İslamoğlu Operasyonda Şehit olanlara dil uzattı Yetkilileri hedef aldı

Afrin Operasyonu içeride ve dışarıdaki bir çok vatan hainini ortaya çıkardı. Kimisi operasyona karşı çıkarken, kimi Özgür Suriye Ordusuna dil uzattı. Kimi devleti faşist olmakla suçlarken kimisi asker cenazesi üzerinden siyaset yaptı.

   Daha önce Suriye’yi Esad’a teslim edelim diyen….

   Mustafa İslamoğlu’da laf cambazlığı yaparak önce Şehitliğin yatakta bile olabileceğini söyleyip sonra şehit olan askerlere dil uzatarak “siz karar verin şu halde” diyor.

   Operasyona hiçbir zaman destek vermeyen, askere destek mesajı atmayan Mustafa

   Bir de hükumet ve askeri yetkilileri hedef alarak “şehitlik istismarı yaparak ana kuzularını cepheye yolluyorlar” diyor.

   Bir savaş olsa demek ki ilk bunlar kaçacak ve askeri de cepheden uzak tutmak için ellerinden geleni yapıp düşmanla işbirliği yapacak.

   Pek, devlet yetkilileri hala sessiz mi kalacak? Askere, devlete dil uzatan, harekatı küçümseyici, şehitlere saygısız ifadeler kullanan bu adam hakkında bir şey yapılmayacak mı?

Mustafa İslamoğlu’nun sitesinde geçen yazısına göre Vatanı savunmak için Afrin operasyonuna katılan askerlerimiz ölürse “şehit” olmaz!!! Bu görüşü destekleyen yazısı hala sitesinde...

İşte asıl tehlike budur...

Vatanı savunurken ölenin şehit olduğu bütün sahih kaynaklarda geçmektedir.

Bu sapkın adamlara müdahale edilmezse gelecek nesil zehirlenmiş belki askere gitmeyi dahi lüzumsuz görecek hal alacaktır.

Yazının bulunduğu link: http://mustafaislamoglu.com/sahadet-var-olmak-sahit-olmaktir_H4420.html


İşte Mustafa İslamoğlu'nun o videosu:

Cübeli Ahmet Hocanın reddiyesi:Bu haber 2582 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

MUSTAFA İSLAMOĞLU'NUN BABASI HAKLI ÇIKTI

MUSTAFA İSLAMOĞLU'NUN BABASI HAKLI ÇIKTI Mustafa islamoğlu'nun babası Ahmed İslamoğlu Hocaefendi kendi öz evladı hakkında defalarca uyarmıştı... Peki ha...

MUSTAFA İSLAMOĞLUNU KISACA ANLAT !!!?? (VİDEO)

MUSTAFA İSLAMOĞLUNU KISACA ANLAT !!!?? (VİDEO) Mustafa İslamoğlunu kısaca anlat deseler şu video yeterli derim. Buyrun izleyin...

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign