ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 5

Toplam Tekil: 250090556
Toplam Çoğul: 386502044
Mustafa İslamoğlu sonunda Erdoğan Düşmanlığını Gösterdi

Mustafa İslamoğlu sonunda Erdoğan Düşmanlığını Gösterdi

Tarih 30 Kasım 2017, 11:07 Editör Yönetici

Resmen hükümete sellektör yaparcasına bir paylaşım..

Mustafa İslamoğlu sonunda Recep Tayyip Erdoğan’a olan düşmanlığını gösterdi. Son günlerde sahte belgelerle Erdoğan’a karşı yapılan suçlamaları beğenip paylaşan Mustafa İslamoğlu aslında ne kadar siyasetle iç içe olduğunu (belediye ve diyanette yapılanma) gösterip Erdoğan düşmanlığını açığa vurdu. Tepkiler üzerine hemen sildi.

Daha öncede bazı sözlerini ve retweet yaptığı mesajları paylaşıp sildiğini biliyoruz.. Yani aslında görünen köy klavuz istemez..

Ak partili belediyeler ise bu adamı konferansa çağırıp hediye veriyor. Bazı Ak parti savunucusu yazarlar da öve öve bitiremiyor.

   Şu saatten sonra bu adamı konferansa çağıran, konuşmacı olarak gören, öven adamlara dikkat edin. Gizli bir gündemlerinin olduğunu anlayın.


Not: M.İ. açıklama yapıp bu yanlışı hesabı yöneten genç arkadaşların yaptığını söyledi. Lakin bunu bize yediremez. Retweet öyle tek tıklama ile yapılacak bir yanlışıklık değil, hemde bu durum ilk defada olmuyor, gelen tepkiler üzerine silinen mesejlarını biliyoruz M.İ'nin..

Bu haber 296 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ! www.irangercegi.com

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)MUSTAFA İSLAMOĞLU

Mustafa islamoğlu'nun Gerekçeli Mealinin gerekçesiz iddiaları

Mustafa islamoğlu'nun Gerekçeli Mealinin gerekçesiz iddiaları Mustafa islamoğlu'nun Gerekçeli Mealinin gerekçesiz iddiaları

Hz. Ebubekir'in Sevr mağarasındaki hadise ve Mustafa İslamoğlu yalanı deşifre!

Hz. Ebubekir'in Sevr mağarasındaki hadise ve Mustafa İslamoğlu yalanı deşifre! Hz. Ebubekir'in Sevr mağarasında yılanlar tarafından sokulması; İslamoğlu'na Cevap - Ebubekir Sifil

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim