ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
İHH - Mustafa İslamoğlu - Bülent Yıldırım Meselesi!

İHH - Mustafa İslamoğlu - Bülent Yıldırım Meselesi!

Tarih 27 A?ustos 2017, 08:39 Editör Yönetici

İHH - Mustafa İslamoğlu - Bülent Yıldırım Meselesi!

Arkadaşlar İHH'yı hepimiz biliyoruz, insanı yardım derneği..

Oldum olası bu derneğe hiç içim ısınmıyordu, yaptıkları hizmetleri yok sayacak değiliz, lakin bizim web sitemizin muhtevasına binaen bazı durumları söylemek lazım gelir..

Sosyal medya da İHH Beylikdüzü temsilciliğinden T.İ.A. isimli birinin tasavvufa karşı suçlamarını, iftiralarını gördükten sonra buraya eklemek elzem oldu.. İHH yönetiminde veya çalışanı olan bazı kişilerin sosyal medya sayfalarına baktığımızda da ehli sünnete muhalif bazı isimlerin takipçileri, destekçileri olduğunu görmekteyiz..

İyi de bir kişinin yaptığını bütün bir kuruma nasıl yüklersiniz?

Biz böyle birşey yapmıyoruz, bundan 1 sene önce civarı İhh başkanı Bülent Yıldırım'ın ülkemizde ki ifsad hareketinin öncülerinden Mustafa İslamoğlu ile el ele resmi gündeme düşmüştü, bunun üzerine Yıldırım bazı açıklamalar yapmıştı, lakin bize göre ne şiş yansın ne kebab mahiyetinde bir açıklama idi..


Bülent Yıldırım'ın, İslamoğlu'nun onlarca sapkın görüşlerini tenkid edici açıklaması olmuşmudur biri açıklasın bize.. Hani İslami bir STK idi.. Kaldı ki, böyle bir resimde var iken..
Ehli sünnet bir Müslüman böyle bir kişinin derneğinin yanından geçmez.. Senin bütün değerlerine saldıracak, milyonlarca müslümanı tenkid, tekfir edecek vs. sonra onu meşrulaştırır şekilde ziyaret edeceksin.. Bu nedir Allah aşkına??

Bu görüntüler ardından Bülent Yıldırım'dan; ümmeti ifsad etmeye, ehli sünnet değerlerimizi dezene etmeye çalışan Mustafa İslamoğlu'nun hareketinin zararlı olduğu yönünde bir açıklama beklemek biz Müslümanların ve İHH'ya yardım eden ehli sünnet itikatında olan kardeşlerimizin hakkı olsa gerekir..

Biz insanın cemaatine meşrebine bakmayız, bizim için ilk önce önemli olan ehli sünnet itikattır, bu itikadı bozmaya yönelik eylem ve söylemlerin sahiplerine duruşumuz, mesafemiz bellidir. Bizim de istediğimiz topluma mal olmuş böyle STK'ların bu yönde nerede durduklarını ölçüp tartmalarıdır.

Rabbim bu tenkidimizi idrak edecek insanlara ulaştırmayı nasip etsin..


Bu haber 12875 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
İHH

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign