ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 3

Toplam Tekil: 442488448
Toplam Çoğul: 675249645
Nereye Bu Gidiş, Bir CB Başdanışmanı Vakası Daha..

Nereye Bu Gidiş, Bir CB Başdanışmanı Vakası Daha..

Tarih 18 Haziran 2017, 06:21 Editör Yönetici

Hidayet Türkoğlu'nun içinde bulunduğu resim haklı tepkilere neden oldu..

 

VAH BİZE VAH, BİR BAŞDANIŞMAN VAKASI DAHA... Ehli sünnete ve Çanakkale Ruhunu kazandıran Anadolu'nun iman gücüne savaş açmış Mustafa İslamoğlu gibi birini resmi twitter adresinden açıkça savunan Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından Ayşen Gürcan'dan sonra, Cumhurbaşkanının başdanışmanı Hidayet Türkoğlu bakın kimlerle bir arada..!

Bizi biz eden tüm değerlere cephe açmış, Ehli sünnetin ve dolayısıyla Anadoluyu mayalayan tüm değerlerin, ecdadımızın, ecdadımızdan bize kalan mirasın düşmanları ile bir arada...Bu tayfanın ortak karakteristik özellikleri;
1- Hiç biri finansal sorun asla(!) yaşamaz..
2- Kendi dediklerini kabul eden bir avuç insan dışında 2 milyar Müslümanı müşrik ilan eder tekfir ederler..
3-Ehli sünnet itikadına savaş açmışlardır..


Bu ve yine bazı web sitelerimiz de bazen yazıyoruz, Cumhurbaşkanının etrafı itikadı bozuk kişilerden temizlenmeli diye, CB bir konuşmasında "Ben kadere iman ediyorum" diyor, lakin etrafında kaderi açıkça inkar eden, kader diye birşey yoktur uydurmadın diyen ve dahi birçok sapkın görüşleri olan Mustafa İslamoğlu ve tayfası ile yakın temas halinde olan kişiler en yakınında, bu ne yaman çelişki demezler mi o zaman??

Zaten bu ve benzeri durumdan asırlardır ehli sünneti yaşayan ve yaşatılmasına vesilen olan kapıların banileri ve müntesipleri rahatsızlar, tavsiyelerini yeri geldiklerinde de yapıyorlar, lakin itikadı bozuk bir yapılanma olan Fetö olayından ders almak ilk önce devlet yöneticilerine düşmektedir, vebal onlarındır.. 

Allahu teala bunları toplu şekilde islah etsin, ıslahları mukadder degil ise beslendikleri oryantalistlerle beraber perişan etsin. Amin

Soldan sağa (Mehmet Okuyan, Caner Taslaman, Mustafa İslamoğlu, Hidayet Türkoğlu, Emre Dorman)Bu haber 7579 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU İslamoğlu'nu deşifre eden güzel bir yazı...

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim