ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Dr. Zakir Naik deşifre...

Dr. Zakir Naik deşifre...

Tarih 10 Mart 2017, 10:48 Editör Yönetici

Dr. Zakir Naik deşifre...Dr. Zakir Naik deşifre...

ALLAH arşta desen doğru, yukarıda desen doğru, diyor. İŞİN DOĞRUSU: ALLAH teala mekandan münezzehtir. Bu manadaki ayet ve hadisler müteşabihtir. Mana vermeden ve başka dile tercüme edilmeden olduğu gibi kabul edilir. Mesela: Rahman arşa istiva etti. Denilir. İstivaya mana verilmez.Aslında mezhepsiz Zakir Naik, selefi itikadını örtülü olarak dünyaya pazarlıyor. Ülkemiz de vehhabi bir iş arkadaşı ile Adnan Oktar'ın programına çıkması sanırım fazla konuşmaya gerek bırakmaz..
Bu haber 14687 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ZAKİR NAİK

Zakir Naik kimdir? Ehli Sünnet midir?

Zakir Naik kimdir? Ehli Sünnet midir? Zakir Naik kimdir? Ehli Sünnet midir?

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign