ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Fethullah Gülen'i öven Mustafa İslamoğlu

Fethullah Gülen'i öven Mustafa İslamoğlu

Tarih 17 A?ustos 2016, 10:26 Editör Yönetici

Kadir Mısırlıoğlu'nun geleceğin Fethullahı diyerek işaret ettiği ikilini haberi..

İslamoğlu taraftarlarının hocalarının Gülen'i öven videoları çıkınca ortaya, çok eski videolar vs. şeklinde savunmalarını çürütecek bir haber bu, 2012 yılında en son baskısı yapılan bir kitap ve bu kitapta övülen bir F. Gülen... Kitabın toplatılmasını ve özür dilemesini bekliyoruz..

İşte haber:

Akabe Vakfı'nın lideri yazar Mustafa İslamoğlu'nun FETÖ Çetesi lideri Fethullah Gülen'e olan hayranlığının kitaplarına kadar girdiği ortaya çıktı.

Mustafa İslamoğlu tarafından kaleme alınan Şahsiyet Yazıları isimli kitabın 128 129 ve 130. sayfalarında Fethullah Gülen'ın Allah'ın eğitimle görevlendirilen kutsal bir şahsiyet olduğu ima ediliyor.

Düşün yayınlarınca 2012 yılında basıldığı görülen Şahsiyet Yazıları adlı kitabın Fethullah Gülen başlıklı bölümünde FETÖ lideri Gülen'e övgüler yağdırılıyor. Çeteciliği, bid'atçılığı ve dini tahrif çabaları ile yaklaşık 40 yıldır müslümanların yakinen tanıdığı Fethullah Gülen hakkında Mustafa İslamoğlu'nun bugün ortaya koyduğu eleştirilerin yakın geçmişte söyldikleri ve yazdıkları gözönüne alınınca pek bir kıymetinin olmadığı kamuoyunca artık yüksek sesle dillendiriliyor.

Öte yandan Mustafa İslamoğlu'nun 17/25 Aralık darbe girişiminden bir süre önce Fethullah Gülen'in sözde faziletini anlatma gayreti ile ve müslümanları tahkir edercesine sarfettiği "Siz onun ayakkabısını bile yetiştiremezsiniz.." cümlesi hala hafızalarımızdaki tazeliğini koruyor.

Ayrıca İslamoğlunun ABD seyahati ve burada Çetebaşı F.Gülen ile yaptığı görüşmede nelerin konuşulduğu ise sadece islamoğlu ve Gülen çetesince biliniyor.

AlıntıBu haber 13148 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
FETHULLAH GÜLEN

Tarihselci ve Modernist Bir İlhadî Yapı Olarak Gülen Hareketi

Tarihselci ve Modernist Bir İlhadî Yapı Olarak Gülen Hareketi Tarihselci ve Modernist Bir İlhadî Yapı Olarak Gülen Hareketi

Mağdur Müslüman Nazarından FETÖ

Mağdur Müslüman Nazarından FETÖ Fetö hakkında yazılmış bir yazı..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign