ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Mustafa Karataş Fena Biridir..

Mustafa Karataş Fena Biridir..

Tarih 22 Nisan 2016, 10:42 Editör

Mustafa Karataş hakkında kısa bir bilgilendirme..

Mustafa Karataş fena kimselerden olup, bidat ehli zındıklardandır. Yalnız Kuran diyenlerden olup, sıkışınca hadisleri şerifleri kafasına göre yorumlayıp, alıyor.

Hazret-i İsa'nın ineceğini, geleceğini inkar edip, "vefat etti" diyor. Bunun açıkça küfür olduğu kitaplar da yazılıdır. Hazreti İsa'nın geleceği mütevatir [meşhur] hadisi şerifler olduğu için, inkarı bizzat Resulullah efendimizi "aleyhsselam" yalanlamak olur ki, bu ise küfürdür. Netice itibari ile hazreti İsa'nın geleceğini inkar küfürdür. İnkar eden kafirdir.

Kitaplarında ibni teymiye, ibni hazım gibi süper mehzepsizlerin kaynakları ile doludur. Bozacının şahidi şıracıdır.

Hazreti İsa'nın, hazreti Mehdinin geleceğini inkar eden kimse, artık ne anlatırsa anlatsın onun hiçbir sözüne itibar edilmez. Onun zararlı fena olduğunu akıldan çıkarmamalıdır.


Kaynak: https://www.facebook.com/dinimizitahripedenler/?ref=ts&fref=ts

Bu haber 20401 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA KARATAŞ

Ayet Uyduranlara dikkat! Mustafa Karataş'a cevap

Ayet Uyduranlara dikkat! Mustafa Karataş'a cevap Ayet Uyduranlara dikkat! Mustafa Karataş'a cevap

Hz. İsa as'ın inişi Kuran'da yok mudur? (Video)

Hz. İsa as'ın inişi Kuran'da yok mudur? (Video) İDDAA EDİLDİĞİ GİBİ HZ.İSA(AS)İN İNİŞİ KUR’AN’DA YOK MUDUR? Ömer Faruk KORKMAZ hoca, Hz.İSA'nın yeryüzüne in...

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign