ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Mustafa İslamoğlu Kur'an ile nasıl aldatıyor – Adem'in babası çelişkisi

Mustafa İslamoğlu Kur'an ile nasıl aldatıyor – Adem'in babası çelişkisi

Tarih 15 ?ubat 2016, 13:55 Editör

Mustafa İslamoğlu nasıl insanların imanı ile oynuyor, açık net bir delil... Düşünen beyinlere..

Sizlere yazıyoruz, yazıyoruz… Sadece Kur’an, Kur’an bize yeter, Kur’an’a bakarak herkes istediğini anlar ve yorumlar deyip hadis ve sünnet inkarcılığı yapanların asıl amacının Müslümanları İslam’dan uzaklaştırıp dalalet yollarının içine çekmek istediğini bas bas bağırıyoruz.

   İşte size çok açık bir misal.

   Mustafa İslamoğlu önce “Adem’in babası da anası da yok” diyor, daha sonra “Adem’in babası da var” diyor.

   Açık bir şekilde çelişiyor. Fakat burada önemli olan husus, her iki söyleminde de“Kur’an böyle söylüyor” diyor.

   Buna “Kur’an ile aldatmak” mı diyelim, “Kur’an ile dalga geçmek” mi?

   İki söylemini de “Kur’an böyle diyor” diye destekliyor. O halde söylemlerinin birisinde Kur’an’a iftira ediyor değil mi? Yani biri doğru ise diğeri yanlış.

   Peki, her halükarda Kur’an’a iftira eden biri dinlenir mi? takip edilir mi? peşinden gidilir mi? Hiç mi aklınızı kullanmazsınız?

İŞTE O VİDEO


ÇAĞRI YAPIYORUZ

   Bu şahsı takip eden kardeşler! Bakınız, sizi yıllardır Kur’an’a çağırdılar fakat aslında Kur’an’dan kendi çelişkili anladıklarına çağırdılar. Kur’an bu adama değil Peygamberimize vahyoldu ve O’nun bize açıklaması istendi. Peygamberimize itaat etmekle, isyan etmemekle emrolunduk. O’nun haram kıldığını haram saymak, verdiği hükme razı olmakla emrolunduk. Peygamberiizi saf dışı bırakarak Kur’an’ı kendi heva ve heveslerine göre yorumlayan bu gibi insanlar her zaman çelişkiye düşecekler, sizi de düşüreceklerdir. Kur’an’a atılan iftiraya bilerek veya bilmeyerek rıza göstereceksiniz. Ve ahiretiniz mahvolacak.

   Akıl işte böyle durumlarda hak ile batılı ayırt etmeye yarar. Biz size tebliğ ediyoruz ki, gittiğiniz yol yanlıştır. Resulüllah’ın olmadığı, hadis ve sünnetin inkar edildiği hiçbir yol sizi Kur’an’a çıkartmaz.

   İman çok değerli bir nimettir, onu kaybetmeyi bu kadar kolay riske atmayın. Çünkü imandan bir akideyi konuyu inkar etmeniz halide dahi çıkabiliyorken, bu Mustafa İslamoğlu gibiler birçok akideyi konuyu inkar ediyorlar, hal böyle iken neden bile bile bu şahısların peşinden gider, kendinizi ebedi bir sıkıntının eşiğine atarsınız..

Gelin kardeşlerim, bu yanlıştan vazgeçin…


www.ihvanlar.net - www.reddiyeler.com

Bu haber 23475 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

Mustafa İslamoğlu Patentli Yalanlar Serisi Güncellenmiş!

Mustafa İslamoğlu Patentli Yalanlar Serisi Güncellenmiş! Mustafa İslamoğlu Patentli Yalanlar Serisi Güncellenmiş!

MUSTAFA İSLAMOĞLU CİNLİĞİ ! MEALCİLİK İNSANI NE HALE SOKAR ÖRNEĞİ - GENÇ HOCA

MUSTAFA İSLAMOĞLU CİNLİĞİ ! MEALCİLİK İNSANI NE HALE SOKAR ÖRNEĞİ - GENÇ HOCA Mustafa İslamoğlu cinleri inkar ederek bir insan topluluğu olduğunu söylüyor. Genç Hoca deşifre ediyor..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign