ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Sahabeye zina iftirası atan Ali Rıza Demircan'a cevap (video)

Sahabeye zina iftirası atan Ali Rıza Demircan'a cevap (video)

Tarih 08 Aralyk 2015, 13:37 Editör

Sahabeye zina iftirası atan Ali Rıza Demircan'a cevap

Bu adama Akit Tv’de de program yaptırıyorlar. Allah (Celle Celaluhu) akıl fikir versin. Sahabeye dil uzatan adamı konuşturmak da neyin nesi? Bilmiyorduysanız işte Cübbeli Hoca söylüyor artık duydunuz ve biliyorsunuz.  İşte Cübbeli Hocamızdan kısa bir cevap:



Bu haber 20943 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit




ALİ RIZA DEMİRCAN

Ali Rıza Demircan Ayetleri İnkar Ediyor - Cübbeli Ahmet Hoca

Ali Rıza Demircan Ayetleri İnkar Ediyor - Cübbeli Ahmet Hoca Ali Rıza Demircan Ayetleri İnkar Ediyor - Cübbeli Ahmet Hoca

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign