ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Adnan Oktar ve İsrail

Adnan Oktar ve İsrail

Tarih 23 Kasym 2015, 08:58 Editör

Adnan Oktar ve İsrail Hayranlığı konusu..

Web sitemizde Adnan Oktar konusunda fazla bilgi yazmaya gerek duymuyoruz, devamlı çıkıp program yaptığı A9 tv kanalını izlemek caiz değildir desek yeterlidir, fazla belgelere girmeden ihvanlar.net sitesinden alıntı bir yazı yazmakla yetiniyoruz..

İşte yazı:

Belki dikkatinizi celbetmiştir, sitemizde Adnan Oktar’a reddiye dahi yapma gereği duymuyoruz. Çünkü bütün kamuoyu neyin ne olduğunu en az bizim kadar iyi biliyor.

   Adnan Oktar’ın yazımıza konu olmasının çok özel bir nedeni var. Biz, ismailaga.info yıllar önce bir yazı yayınlamış ve Adnan Oktar’ın İsrail’in bir  mehdilik projesi olduğunu, haber sitelerinden alıntılar yaparak sizlere aktarmıştık. Adnan Oktar’ın gerçek yüzü ortaya çıkınca yazıyı sitemizden kaldırdık.

   Daha önce: “İsrail’e atom bombası atacak adamın gök kubbeyi başına geçiririz” gibi ve benzeri sözleri, Yahudiler ile içli dışlı olması, masonlara iltifat ederek dua etmesi vs.. bu iddiaları güçlendirecek cinstendi.

   Akıllara gelen sorulardan birisi de, gazetelere verdiği sayfa sayfa reklamların, yöresel ve ulusal televizyonlara yaptırdığı röportajların, kurduğu televizyonun ve masrafların hangi kaynaktan sağlandığı idi.

   İşte şimdi de İsrail’in katliamlarını kendince meşru göstermek için büyük bir gayret içerisine girdi. Terörist İsrail’i haklı bulduğunu söyleyerek, kendilerini savunan Hamas’ı suçladı.

    Adnan Oktar şöyle demiş:

   “Bu işi sadece Mehdi çözer. Durduk yere roket atmanın ne anlamı var. Onlar da seni bombalıyorlar işte. Ve buna nefsi müdafaa diyorlar. Adam da senin roketine bombardımanla karşılık veriyor.Olan çocuklara oluyor.”

   İşin ilginç tarafı Adnan Oktar’ın sözlerinin İsrail haber siteleri tarafından manşete taşınmasıydı. Bu bağlantı hızı herkesin bir kez daha düşünmesine sebep oldu.

 Adnan Oktar hepinizin de düşündüğü gibi İsrail’in ağzı ile konuşuyor. Çünkü bu savaşı İsrail’in başlattığını Amerika’da “Gazze’ye özgürlük” diyerek İsrail’i protesto eden gayri müslimler dahi biliyor.

  Bakın başka bir haberde ne deniliyor:

   “İsrail’in Gazze’ye, havadan ve denizden düzenlediği saldırılar, ABD’nin New York kentindeki dünyaca ünlü Times Meydanı’nda yüzlerce kişi tarafından protesto edildi.

   “Gazze İçin Acil Küresel Eylem” kapsamında, Times Meydanı’nda düzenlenen gösteride, aralarında Hasidic Museviler ve Amerikalıların da bulunduğu yüzlerce kişi Gazze’ye yapılan saldırılar nedeniyle İsrail hükümetini protesto etti. Ellerinde Filistin bayrakları ve İsrail karşıtı söylemler içeren pankartlar taşıyan kalabalık grup, Times Meydanı’nda, 7. ve 8. Caddeler arasında, 42. sokakta dev bir Filistin bayrağı açtı.”

   Gördüğünüz gibi Yahudiler dahi (Allahu teala onlara hidayet nasip eylesin) İsrail’in yaptığı terörü protesto ederken, içimizdeki İsrail’liler, terörist devlete destek olma, Müslümanları kötüleme gayretinde.

   Dolayısıyla dikkat ediniz… Böyle zamanlar sapla samanın ayrıldığı zamanlardır…

www.ihvanlar.net

Bu haber 21904 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ADNAN OKTAR

Adnan Oktar Sonunda Ettiklerini Bulacak

Adnan Oktar Sonunda Ettiklerini Bulacak Adnan Oktar Sonunda Ettiklerini Bulacak

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign