ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Edip Yüksel zoru görünce kaçtı

Edip Yüksel zoru görünce kaçtı

Tarih 07 Temmuz 2015, 17:12 Editör Yönetici

ABD'de (?) yaşayıp Müslümanların itikadını bozmaya çalışan bir ...... Batıl her zaman çelişkitedir, korkaktır, çarpıtıcıdır..

Amerika'da rahat bir hayat sürüp, dünyayı gezen (?!) hadis, mezhep inkarcısı “Pegamberin söylediği nerden belli, söylese de ne olur” diyen ve merhum babası tarafından mürted olduğu ilan edilen Edip Yüksel’in nakavt olduğu an… Zorda kalınca “seninle bunu tartışmayacağım” deyip kaçıyor.


Bu haber 20305 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
EDİP YÜKSEL

Edip Yüksel Kimdir Deşifre!!

Edip Yüksel Kimdir Deşifre!! Edip Yüksel hakkında bilgiler..

Mealistler, Ateistler Gibi Çok Yalan Söyler! (Hadisler 200 yıl sonra yazılmış!)

Mealistler, Ateistler Gibi Çok Yalan Söyler! (Hadisler 200 yıl sonra yazılmış!) Mealistler, Ateistler Gibi Çok Yalan Söyler! (Hadisler 200 yıl sonra yazılmış!)

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign