ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
BAHADDİN ADİL HAKKANİ OĞLU DEŞİFRE!

BAHADDİN ADİL HAKKANİ OĞLU DEŞİFRE!

Tarih 02 Mart 2015, 22:01 Editör Yönetici

ŞEYH NAZIM HAKKANİ'NİN OĞLUNUN EHLİ SÜNNET DIŞI HALLERİ

ŞEYH NAZIM HAKKANİ'NİN OĞLUNUN EHLİ SÜNNET DIŞI HALLERİ

DOSTLAR BİZ BURADA ŞEYH NAZIM HAZRETLERİNE BİR ŞEY DEDİĞİMİZ DİL UZATTIĞIMIZ YOKTUR, YANLIŞ ANLAŞILMASIN, MESELA DİĞER OĞLU VE AYNI ZAMANDA HALİFESİ OLAN ŞEYH MEHMED EFENDİ GAYET MÜTEVAZİ VE GÜZEL GÜZEL BİR ŞEKİLDE HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR. RABBİM HİZMETLERİNİ ÂLİ EYLESİN. AMA BU BAHADDİN'E ŞEYH DİYENLERDE OLDUĞU İÇİN UYARMAK BABINDA EKLEDİK.

ADNAN OKTAR'LADA ARASI İYİ OLAN ŞEYH (!) BAHAEDDİN EFENDİ, EHLİ SÜNNETE MUHALİF BU GÖRÜNTÜSÜ AÇIK NET HERŞEYİ ORTAYA KOYUYOR.
(Not: Resmi delil olması açısından ekledik, fazla bakmak haramdır)


Bu haber 24738 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
BAHADDİN HAKKANİ

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign