ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 423795470
Toplam Çoğul: 651800222
Peygamberimize

Peygamberimize "Kibirli Adam" diyen Mustafa İslamoğlu'na Reddiye

Tarih 01 Aralık 2014, 22:54 Editör Yönetici

Kırdığı yumurta kırkı geçen ehli sünnet dışı itikada sahip olan Mustafa İslamoğlu'na yeni reddiyeler.. İslamoğlu'nun kıvırma çalışması delilleriyle..

Cübbeli Hocanın 24.11.2014 Tarihli kısa reddiyesi..Bilgilendirme: Mustafa İslamoğlu yazdığı mealde Abese suresinde Peygamber Efendimize sav "kibirli adam" diyerek yaptığı hainliği gün yüzüne çıkınca, ben aslında kibirli adam diye Peygamberimize değil, Velid bin mugire'yi kastettim diyerek sıyrılmaya çalıştı. Ama ilahi adalet gerçek yüzünü bir kez daha ortaya çıkardı, bu aşağıda ki videoda aylar önce bakın Abese suresinde Peygamber Efendimizi anlatıyor diyerek nasıl itiraf ediyor. Yani bu videoda peygamberimiz diyor, mealde ise gerçek ortaya çıkınca hayır peygamberimiz değil diyor, kıvırmaya çalışıyor. Ehli sünnete göre, Peygamberimize "kibirli adam" diyen kafirdir, buna destek verende bu kafirliğe ortaktır. Allah cc seni ıslah etsin Mustafa İslamoğlu. Bu adama karşı çevrenizi uyarın, Hilal Tv'yi televizyonlarınızdan silin inşaAllah.Cübbeli Hoca: "İslamoğlu tövbe etmelisin.."Bir Hadisi Şerif: "Allah-u Teâlâ ilmi size ihsan buyurduktan sonra (hafızanızdan) zorla çekip almaz. Lâkin âlimleri, ilimleri ile beraber cemiyet içinden alır, ruhlarını kabzeder. Artık kara câhil bir zümre kalır. Halk bunlardan dini ihtiyaçlarını sorarlar, onlar da (Âyet, Hadis gözetmeden) kendi düşünce ve arzularına göre fetva verip, hem kendileri saparlar hem de başkalarını saptırırlar."

(Buhârî Tecrîd-i sarîh: 2174)

Bu haber 17347 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU İslamoğlu'nu deşifre eden güzel bir yazı...

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim