ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Ebubekir Sofuğlu Meselesi ve Kısa Bilgiler

Ebubekir Sofuğlu Meselesi ve Kısa Bilgiler

Tarih 19 Aralyk 2020, 22:54 Editör Yönetici

Ebubekir Sofuğlu Meselesi ve Kısa Bilgiler

Ebubekir Hocanın bazı üniversitelerin çevreleri ve özellikle öğrencilerin kaldığı bölgelerin genel evi gibi olduğu hakikatini ifade ettikten sonra, oda tv ve diğer sol minvalde ki şer odaklarının "üniversiteler fuhuş yeri" gibi ifadeler ile konuyu çarpıtıp hocayı linç girişimine girdiler. Tamam hadi bu şer odakları anlarız, bunların görevi zaten iftira ve milli/manevi değerlerimizin tahrip edilmesinde maşa görevi... Lakin;

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın, CB İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un, Yök başkanı Yekta Sarac'ın gücü bizimkilere yetiyor. "Her yere üniversite açmak ahlaksızlıktır" diyen İlber Ortaylı ile, üniversitede kız talebelerin bacaklarını gözetlediğini anlatan zampara ateist Celal Şengör'le alakalı tek sözleri, itirazları yok. Kur'an'a hakaret eden sözde tefsir profesörü Mustafa Öztürk'e tek kelam etmezler..

Acaba bunun sebebi Celal Şengör'ün itirafıyla "bu ülkeyi Yahudilerin kurduğunu ve kendisinin de onlardan olduğu" gerçeği midir? Yoksa neden korkuyorsunuz??

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ile ilgili Fahrettin Altun ve İbrahim Kalın açıklamaları manidardır.
Ehlisünnet alerjisi.  
Pelikan... Kadem... Seta... Tesbihin taneleri.
ABD imamesi.
Zirve kuşatılmış durumda. Kim ne derse desin.

Alıntı

Koskoca ve kritik makamları işgal etmiş bu adamlar, milli ve manevi duruşları ile öne çıkan bir kişiyi anlamadan dinlemeden, oda tv gibi şer odaklarının hedef gösterircesine yayınlarından sonra linç edilmesine destek verir açıklamalar yaparak, aslında ehli sünnete olan alerjilerini aşikar ettiler.

Zaten sitemizde İbrahim Kalın hakkında yazı mevcuttu isteyen bakabilir. Fahrettin Altun'da aynı Kalın gibi Seta ekibinden fazla yazmaya gerek yok. Değerli alimlerden Emin Saraç hocanın evladı Yekta Saraç'a ize yazıklar olsun diyoruz.. 

Bu haber 2890 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
İBRAHİM KALIN

Bir İbrahim Kalın Anatomosi ve Zihin Deşifresi!

Bir İbrahim Kalın Anatomosi ve Zihin Deşifresi! Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın fikir dünyasının çözümü..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign