ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Ebu Haris'in Tağut cehaleti ve tekfir ikiyüzlülüğü

Ebu Haris'in Tağut cehaleti ve tekfir ikiyüzlülüğü

Tarih 04 Aralyk 2020, 01:45 Editör Yönetici

Ebu Haris'in Tağut cehaleti ve tekfir ikiyüzlülüğü

Ebu Haris kod adlı sıvacı Ramazan’ın cehaleti saymakla bitmiyor. Her videosu ayır ayrı incelense her cümlesinden cehalet aktığı görülecektir.

İşte sizlere bir tane örnek.

Genç Hoca kardeşimiz Ebu Haris’in Tağuta muhakeme videosunda aslında ilmi hiçbir yaklaşım içine girmeyip tam bir cehalet kustuğunu ve tekfir konusunda nasıl iki yüzlü bir tavır içine girdiğini ortaya koydu.

Kendi kafasından yorum yapıp hüküm veren Ebu Haris Yahudi hahamları gibi hükümleri kendi lehine çevirmeyi de ihmal etmiyor.

İşte o video:

Bu haber 1954 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
EBU HARİS

TAĞUT ALDATMACASI! PARTİLERE OY VERMEK, ASKERLİK YAPMAK, YEMİN METNİ VE MAHKEMEYE GİTMEK

TAĞUT ALDATMACASI! PARTİLERE OY VERMEK, ASKERLİK YAPMAK, YEMİN METNİ VE MAHKEMEYE GİTMEK TAĞUT ALDATMACASI! PARTİLERE OY VERMEK, ASKERLİK YAPMAK, YEMİN METNİ VE MAHKEMEYE GİTMEK

Ebu Harisin Cehaleti – Kur'an'ı doğru okuyamıyor

Ebu Harisin Cehaleti – Kur'an'ı doğru okuyamıyor Ebu Harisin Cehaleti – Kur'an'ı doğru okuyamıyor

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign